Náš tým

Bc. Soňa Svobodová DoTh.

Od malička jsem docházela do psího útulku v Ústí nad Labem, kde jsem se nejraději věnovala psychicky narušeným a bázlivým psům. Vystudovala jsem Bezpečnostněprávní akademii v Brně, kde jsem absolvovala řadu odborných výcviků, mimo jiných i práci se psy.  Po ukončení studia na Univerzitě J. E. Purkyně, jsem se začala naplno věnovat sportu psích spřežení – mushingu. Svému ideálu z dětství jsem zůstala věrná a většina našich seveřanů bylo - je a bude z útulku.

Jelikož s mými psy bylo dříve velmi špatně zacházeno, rozhodla jsem se jim pomoci i v rovině fyzické a to získáváním znalostí a další kvalifikace v oblasti péče o pohybový aparát psů. Když jsem nejen u svých psů, ale i u psů mých přátel viděla, jak moc dokáže například Dornova metoda pro zvířata ulevit a pomoci, rozhodla jsem se své zkušenosti a dovednosti nabídnout i Vám a Vašim čtyřnohým přátelům. Od února 2017 jsem doporučeným terapeutem Dornovy metody - zvířata.

 Kontakt: +420 608 550 790,           e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                   www.psibanda.cz

  • ZL-Sona
  • certifikat-dornova-metoda
  • certifikat2-dornova-metoda

 

 

Lenka Dvořáková

Mým dlouholetým snem je práce se zvířaty - hlavně s pejsky, a proto jsem se rozhodla stát se "psí kadeřnicí". Salon je zaměřen na péči o srst hlavně u pejsků, ale nabídka služeb může být využita např. i pro kočičky, nebo jiná zvířátka, která mohou potřebovat nějakou úpravu (rozčesání, střih, trim, ouška, drápky, koupání, odstranění klíštěte aj.).

Zaujme-li Vás nabídka služeb našeho psího salonu v městě Hrob s vlídným a přátelským přístupem, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt: Mlýnská 74, HROB         +420 608 144 031       www.psi-salon-art.cz

  • rekvalifikace01
  • veterinarni-minimum01
  • zl01
   

Janek Svoboda

Jsem pomocníkem na všech frontách. Od narození žiji na horách a vyrůstám se smečkou severských psů, o které se stará moje maminka. Pomáhám jí nejen s mazlením, ale i  s tréninkem, krmením, výcvikem (lumpáren) a podobně. Nyní patřím díky svým zkušenostem a talentu k týmu terapeutů Psí Bandy. Mou specializací je být roztomilý, udržovat dobrou náladu, hladit pejsky a krmit je piškoty (hlavně když se máma nedívá). Budu se na Vás těšit!